Kdo za tím vším stojí?

Jsme mladé, energetické ženy, které cit pro krásu a láska k ručním pracem svedla dohromady. Výroba náramků a náhrdelníků je pro nás vášeň. Naše výrobky slouží nejen jako doplněk každé ženy či muže, ale rovněž v sobě nesou spolu s majitelem energii a mohou nám v životě přinášet radost.

Protože máme rády přirozené věci, pracujeme zejména s korálky vyrobené z přírodních materiálů jako jsou minerály, láva a rudraksha. Naše výrobky jsou inspirovány východní filozofii buddhismu a jógy. Věříme, že pokud se v životě skloubí vášeň pro dobrou věc spolu s přírodou, dokážou nás naše amulety ochránit nebo i naopak posílit v určité životní situaci.

Péče o náramky a náhrdelníky

Jelikož se jedná o přírodní materiály doplněné o komponenty z kovu, je nutné náramky a náhrdelníky nevystavovat kontaktu s vodou a jiným fyzikálním vjemům, jako je intenzivní světlo, prach, vlhko, nebo příliš velké horko (např. sauna). Většina kovových částí je galvanována a zejména na stříbrnou galvaniku má světlo ničivý vliv. Některé komponenty jsou lakovány a pokud se na nich dlouhodobě usazuje prach, jejich povrch se může narušit a časem může korodovat.

Doporučujeme tedy vaše šperky před všemi procedurami, kde by přišly do kontaktu s vodou či jinými chemickými látky, vždy sundat.